Tkáňové soli

Vzdělávání o tkáňových solích

Pro všechny nadšence, kteří chtějí systém Dr. Schüsslera poznat podrobněji pro vlastni potřebu nebo se mu věnovat i profesionálně, jsme vydali příručku “Bunkové soli” a připravili kurz o tkáňových  solích.

Publikace Bunkové soli

Biochemický systém Dr. Schüsslera používají terapeuti po celém světě vice než 140 roků a diky tomu disponuje bohatými empirickými znalostmi a množstvím publikací, hlavně v německém a anglickém jazyce. My vám nabízíme originální publikaci „Bunkové soli“ ve slovenském jazyce.

Kniha je první ucelenou a původní publikací z oblasti tkáňových solí, která vznikla na Slovensku. Představuje snahu autorů podělit se nejen o zkušenosti a poznatky se systémem tkáňových solí, ale i o všech zdraví prospěšných poznatcích, které se nám v lékárenské praxi osvedčili. Obsahuje teoretické biochemické základy, detailní popis použití jednotlivých solí, „řec těla“ a empirické poznatky následovníků Dr. Schüsslera po celém světě za vice jak 140 roků, které byli potvrzené i praxí desítek konzultantů na Slovensku a v Čechách. Každá kapitola je doplněna fotografiemi tvářové diagnostiky a intuitivními informacemi z oblasti homeopatie, astromedicíny a jazyka barev.

Systém tkáňových solí je, v porovnaní s homeopatií a jinými celostnými terapeutickými metodami, velmi jednoduchý a pracují s ním nejen zdravotníci pracovníci a terapeuti, ale i laici, kteří chtějí pomoci sobě a svému okolí.

Knihu je možné zakoupit v našem e-shope.

Kurz tkáňových solí „Biochemický systém Dr. Schüsslera

Cílem kurzu je naučit se správně používat tkáňové (buněčné, Schüsslerovy) soli. Systém tkáňových solí je velmi jednoduchou, jemnou a bezpečnou metodou podpory zdraví a vitality a pracovat s ním se může naučit opravdu každý.

Obsahem kurzu jsou informace o fyziologické funkci minerálních živin a patologických projevech jejich deficitu. Díky dlouhé tradici je systém velmi dobře propracovaný ve smyslu diagnostiky buněčného deficitu minerálních solí. Naučíte se „řec těla“, tvářovou diagnostiku, jak upravit životosprávu, správné dávkování, dobu užívání a kombinace tkáňových solí v konkrétních případech. Součástí kurzu je i praktická část a sdílení bohatých a dlouholetých zkušeností z praxe v lékárně. Pro lepší pochopení jednotlivých solí jsou informace doplněné o psychologický význam barev a informace z homeopatie a astromedicíny.

Po absolvovaní kurzu vás automaticky zařadíme do záznamu velkoobchodních klientů, což znamená nárok na velkoobchodní ceny tkáňových solí a dalších produktů z našeho sortimentu. Každý účastník získá po absolvovaní kurzu certifikát, může pomocí této jednoduché a bezpečné metody pomáhat dále ve svém okolí a být zařazený do seznamu konzultantů na našich stránkách. Zdravotníci (lékaři a farmaceuti) se mohou s používáním tkáňových solí obeznámit prostřednictvím příručky „Bunkové soli“ nebo videonahrávek, které zašleme zdarma a do záznamu velkoobchodních klientů je  automaticky zapíšeme i bez absolvování kurzu.

Kurzu se můžete zúčastnit prezenčne alebo online vo vypísanom termíne nebo kdekoliv z pohodlí domova formou videonahrávok, které si jednoduše stáhnete do svého počítače a kdykoliv shlédnete i opakovaně. Kurz je v rozsahu 24 hodin (2 víkendy) a provázet Vás ním bude lektorka a autorka publikace “Bunkové soli” PharmDr. Žaneta Truplová.

Na kurz se můžete přihlásit na našem e-shope. V ceně kurzu je publikace Bunkové soli, videonahrávky a možnost prezenční nebo online účasti ve vypsaných termínech.

Více informací o našich kurzech najdete na stránce kurzy Virtusia.